Kurumsal

2004 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan ilkay telekominikasyon geçen bu süreçte Balıkesir’ de en büyük Santral ve Bilişim firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Karel Yetkili Servisi

7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten İlkay Telekom 2015 yılında Balıkesir’de Karel yetkili servisi hizmet sürecini başlatmış ve bu süreçten sonra çalışmalarımız ile başarıları elde etmiş bulunmaktayız.

Herşeyden önce;

İşimizi harbiden sevmiş olarak yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane nedeni de bu. Çünkü biliyoruz ki; sadece bir işi sevdiğiniz vakit o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarı göstermiş olmak için çalışırsınız. Reklam Fabrikası kadrosuna dahil olan hepimiz de işini sevmiş olarak yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için gayret harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için devamlı araştırıyoruz.”
Belki hiçbir internet tasavvur veya reklam ajansının yapmadığı kadar oldukça tasavvur, internet tasarımı, internet teknolojileri ve reklamcılık benzer biçimde mevzularda devamlı olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne var ise takip etmeye ve bu tarz şeyleri müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları halde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her vakit dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer reklam ajanslarından ve internet tasavvur firmalarından değişik olarak kendimize misal aldığımız derhal derhal bütün tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki mühim projelere imza atmış kişiler veya ekipler. Bu kişilere ulaşarak devamlı olarak dışarıda işimizin iyi mi yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge emek harcaması yaptığımızda, ne olursa olsun öncelikle müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve internet tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri misal alıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üstünde zor bir iş bulunduğunu oldukça iyi biliyoruz. Birçok değişik şirketin mühim projelerini aynı anda yürütürken, muhtelif birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların niçin çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların iyi mi çözüleceği üstüne yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, emek harcama şartlarınız ne halde düzenlenirse düzenlensin; şayet o alanda başarı göstermiş olmak istiyorsanız ne olursa olsun belli programlar çerçevesinde disiplinli bir halde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje kadrosuna dahil bütün çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına itina gösteriyoruz.

Elbette Reklam Fabrikası’nı değişik kılan bütün özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda niçin “değişik” olduğumuzu oldukça daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda müşerref olmak için sizi ofisimize bekliyoruz…